Swetry, czyżby powrót mody?

Swetry, czyżby powrót mody?

Swetry przez długi czas były uważane za konieczny element garderoby. Przez mężczyzn oraz kobiety były noszone w głównej mierze jesienią oraz zimą, zapewniając komfort a także ciepło w mokre oraz chłodne dni.

Dlatego też nikt nie zastanawiał się nad tym, aby były one jeszcze oprócz tego modne. Jednak wraz z upływem czasu, projektanci ciuchów odkryli wełnę a także kaszmir, przez co słynne swetry zaczęły być dostępne w większości butików. To właśnie w owym czasie okazało się, iż tego rodzaju ubranie może być atrakcyjne. A dowodem tego były osoby ze świata show-biznesu, jakie coraz entuzjastyczniej prezentowały się w swetrach na ulicy. Fasony swetrów modyfikowały się na przestrzeni lat.  Mimo iż w trendach dominują określone wzory to w przypadku modeli damskich panuje duża dowolność. W jednym sezonie jest moda na swetry rozpinane, zaś innym razem w modzie są golfy.

Niezwykle entuzjastycznie noszone są również modele z dużymi rękawami. Do nie tak dawna powszechne były swetry obszerne, jakie dosięgały do kolan, a także krótkie swetry, urozmaicone cekinami, aplikacjami oraz wzorkami.

Wstecz
Copyright Reserved - Perlagor